Півзахисник збірної України приніс перемогу своєму клубу в матчі чемпіонату Бельгії — відео

26 січня 2020, 01:05

Півзахисник збірної України Роман Безус приніс перемогу Генту в матчі чемпіонату Бельгії проти Генка, завдяки чому той піднявся на друге місце.

Гент, у складі якого в основі вийшов Безус, проводив домашній поєдинок і пропустив на 16-й хвилині, коли вперед гостей вивів Тео Бонгонда.

Господарі зуміли відновити рівновагу тільки на останньому оберті секундної стрілки першого тайму — після пасу Джонатана Девіда відзначився Мілад Мохаммаді.

На 52-й хвилині Гент притиснув суперника до його воріт, унаслідок чого український захисник Ігор Пластун завдав невдалого удару по чужих воротах, але м’яч відскочив до Безуса, який ударом з льоту пробив точно в сітку.

Надалі господарі тільки зміцнили свою перевагу, коли Безуса вже замінили на 66-й хвилині. Спершу третій гол провів Оджіджа-Офое, тоді як остаточний рахунок 4:1 встановив Ньянгбо.

Раніше провідний нападник збірної України та Гента Роман Яремчук переніс операцію на ахіллі, через яку пропустить два-три місяці.