Чемпіонат Італії. Мілан переміг, попри автогол Ібрагімовича, клуб Коваленка програв — відео

24 жовтня 2021, 00:03

Відбулися п’ять матчів дев’ятого туру чемпіонату Італії з футболу.

Мілан у драматичному матчі обіграв на виїзді Болонью з рахунком 4:2.

«Россонері» пішла на перерву при рахунку 2:0 на свою користь, перебуваючи при цьому в більшості, після того як уже на 20-й хвилині матчу червону картку отримав захисник Болоньї Сумаоро.

Однак в другому таймі Мілан несподівано двічі пропустив — один з голів у свої ворота забив Ібрагімович.

Щоправда, після цього Болонья після ще одного вилучення залишилася вдев’ятьох, а Мілан скористався перевагою, забивши у ворота господарів ще два м’ячі, один з яких на свій рахунок записав все той же Ібрагімович.

Український півзахисник Спеції Віктор Коваленко відіграв весь матч проти Сампдорії. Щоправда, українець результативними діями не відзначився, а його клуб програв з рахунком 1:2.

Результати матчів:

Торіно — Дженоа 3:2
Голи: Санабрія, 14, Побега, 31, Брекало, 77 — Дестро, 70, Кайседо, 81

Сампдорія — Спеція — 2:1
Голи: Г’ясі, 15 (авт), Кандрева, 36 — Верде, 90+5

Салернітана — Емполі 2:4
Голи: Раньєрі, 48, Ісмайлі, 56 (авт) — Пінамонті, 2, 45 (пен), Кутроне, 11, Страндберг, 13 (авт)

Сассуоло — Венеція 3:1
Голи: Берарді, 37, Анрі, 51 (авт), Фраттезі, 67 — Окереке, 32

Болонья — Мілан 2:4
Голи: Ібрагімович, 49 (авт), Барроу, 52 — Леау, 16, Калабрія, 35, Беннасер, 84, Ібрагімович, 90
Вилучення: Сумаоро, 20, Соріано, 58 (обидва — Болонья)

flashscore.ua

У попередньому турі Серії А півзахисник збірної України Віктор Коваленко забив дебютний гол за Спецію і віддав результативну передачу в матчі проти Салернітани.