Боруссія Д втратила очки, Баварія перемогла Майнц. Результати матчів чемпіонату Німеччини

27 жовтня 2018, 20:18

Відбулись п'ять матчів 9 туру чемпіонату Німеччини.

Дортмундська Боруссія вдома не змогла обіграти берлінську Герту. Дортмундці двічі виходили вперед, але Герті двічі вдавалось відігратися. Дублем у складі Боруссії відзначився 18-річний англійський півзахисник Джейдон Санчо. Герта відповіла дублем івуарійця Саломона Калу. Попри нічию, Боруссія залишилась лідером Бундесліги.

Непросту перемогу здобула мюнхенська Баварія в матчі з Майнцом. На гол Горетцки в першому таймі Майнц відповів голом Боетьюса. Рятівником мюнхенців став Алькантара, який на 62-ій хвилині матчу відгукнувся на простріл Лєвандовскі і зробив рахунок 1:2.

Також перемоги в 9 турі чемпіонату Німеччини святкували Фрайбург Аугсбург та Вольфсбург.

Фрайбург - Боруссія М - 3:1
Голи: Петерсен, 1 (пен), Азар, 20 (пен), Хелера, 90 - Вальдшмідт, 51

Майнц - Баварія - 1:2
Голи: Боетьюс, 48 - Горетцка, 39, Алькантара, 62

Боруссія Д - Герта - 2:2
Голи: Санчо, 27, 61 - Калу, 41, 90+1(пен)

Фортуна - Вольфсбург - 0:3
Голи: Вегхорст, 41, Брекало, 73, Гінчек, 80

Ганновер - Аугсбург - 1:2
Голи: Бебоу, 72 - Хедіра, 8, Фіннбогасон, 63

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Посеред тижня Баварія перемогла АЕК 0:2 у матчі третього туру Ліги чемпіонів, а дортмундська Боруссія розгромила Атлетіко з рахунком 4:0.