Боруссія Дортмунд не змогла виграти другий матч поспіль у Бундеслізі

16 грудня 2016, 23:40
Матчем між Хоффенхаймом і дортмундською Борусією стартував 15 тур чемпіонату Німеччини з футболу

Команда Томаса Тухеля не змогла взяти три очки в традиційно складному для себе виїзді. Рахунок в цій грі господарі відкрили вже на третій хвилині, коли відзначився Марк Ут, однак Боруссія досить швидко змогла відігратися після забитого м'яча Маріо Гетце.

Ще через дев'ять обертів секундної стрілки Хоффенхайм знову вийшов вперед - на цей раз відзначився Сандро Вагнер. Остаточний рахунок на табло встановив на початку другого тайму П'єр-Емерік Обамеянг.

2:2 - Боруссія зіграла внічию другий матч поспіль у Бундеслізі і займає п'яте місце в турнірній таблиці. Хоффенхайм, маючи на одне очко більше свого сьогоднішнього суперника, - на третій сходинці.

Хоффенхайм — Боруссія Д 2:2

Голи: Ут, 3, Вагнер, 20 — Гетце, 11, Обамеянг, 48

Хоффенхайм: Бауманн — Зюле, Фогт, Хюбнер — Руди — Кадержабек, Амірі, Демірбай (Атіка, 61), Тольян — Вагнер, Ут (Крамаріч, 58)

Борусія Д: Вайденфеллер — Гінтер, Бендер, Бартра, Шмельцер Пулішич (Рамос, 83), Дембеле (Мор, 69), Вайгль, Гетце, Ройс — Обамеянг (Меріно, 90+2)

Попередження: Зюле, Хюбнер, Демірбай, Руди - Ройс, Бартра

Вилучення: Ройс, 41

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_84
.png_84 Фото:

Нагадаємо, на цьому тижні Боруссія дізналась свого суперника в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Команді Томаса Тухеля в першому раунді плей-офф головного клубного турніру Європи буде протистояти лісабонська Бенфіка.