Боруссія Дортмунд Ярмоленка перемогла вперше з вересня. Результати матчів чемпіонату Німеччини

12 грудня 2017, 23:40
У вівторок, 12 грудня, чотирма матчами стартував 16-й тур чемпіонату Німеччини з футболу

Дортмундська Боруссія перервала серію без перемог в чемпіонаті Німеччини, яка тривала з 30 вересня. Звільнивши головного тренера Петера Боса, дортмундці на виїзді здолали Майнц з рахунком 2:0.

Поєдинок не був багатим на великою кількістю гольових моментів, Боруссія намагалася уважно зіграти біля своїх воріт і терпляче чекала шансів біля чужих. На 55-й хвилині Сократіс відкрив рахунок після розіграшу штрафного, а на 89-й Кагава відзначився після контратаки.

Перемога вивела Боруссію на четверте місце в турнірній таблиці.

Майнц - Боруссія Дортмунд 0:2

Гол: Сократіс, 55, Кагава, 89

Майнц: Зентнер - Донаті (Максім, 64), Балогун, Гбамен (Хак, 46), Діалло, Бросінскі - Сердар, Фрай, Латцен - Куайсон (Холтманн, 76), Бергрен

Боруссія Д: Бюркі - Тольян, Сократіс, Топрак, Шмельцер - Кагава, Вайгль, Геррейро (Шахін, 90) - Ярмоленко, Обамеянг, Пулішіч (Дауд, 70)