Боруссія Дортмунд перервала переможну серію, Баварія збільшила відрив від конкурентів у чемпіонаті Німеччини

11 березня 2017, 22:03
11 березня відбулася більша частина матчів 24-го туру чемпіонату Німеччини з футболу

Дортмундська Боруссія на виїзді поступилася традиційно незручному для себе супернику - берлінській Герті - з рахунком 1:2. Перший гол у цій грі господарі забили досить швидко - вже на 11-й хвилині відзначився Саломон Калу.

Дортмундці зуміли відігратися на початку другої половини зустрічі зусиллями свого кращого бомбардира П'єра-Емеріка Обамеянга. Однак за 20 хвилин до кінця зустрічі Марвін Платтенхардт знову вивів Герту вперед, але на цей раз берлінці не дозволили своєму супернику відігратися.

Боруссія перервала триматчеву переможну серію в рамках Бундесліги, але залишилася на третій сходинці турнірної таблиці завдяки осічкам конкурентів.

Герта – Боруссія Д 2:1

Голи: Калу, 11, Платтенхардт, 71 — Обамеянг, 55

Герта: Ярстейн, Брукс, Лангкамп, Платтенхардт, Штарк, Харагуті (Аллагі, 90), Шелбред, Даріда, Пекарік, Калу (Міттельштедт, 81), Ібішевіч (Вайзер, 66).

Борусія Д: Бюркі, Бартра, Гінтер, Шмельцер, Геррейру, Кастро (Дембеле, 76), Вайгль, Кагава, Шюррле (Меріно, 83), Дурм (Пулішич, 76), Обамеянг.

Попередження: Лангкамп, Гінтер, Вайзер — Бартра, Дембеле, Пулішич

Баварія виграла третій матч поспіль в рамках Бундесліги, розгромивши на своєму полі Айнтрахт з рахунком 3:0. Дублем у цій грі відзначився Роберт Левандовскі, ще один м'яч на свій рахунок записав Дуглас Коста. Завдяки цій перемозі і осічці РБ Лейпциг Баварія відірвалася від переслідувачів у турнірній таблиці вже на 10 очок.

Баварія – Айнтрахт Ф 3:0

Голи: Левандовскі, 38, 55, Коста, 41

Баварія: Нойер, Мартінес (Боатенг, 65), Хуммельс, Алаба, Алькантара, Лам, Роббен, Дуглас Коста, Відаль (Саншеш, 78), Левандовскі (Коман, 75), Мюллер.

Айнтрахт Ф: Градецкі, Чендлер, Хектор, Абраам, Таватха, Гачинович, Хасебе (Русс, 64), Маскарель, Блум (Баркок, 70), Хргота (Фабіан, 78), Ребіч.

.png_116 Фото:

Нагадаємо, напередодні Баварія і дортмундська Боруссія пробилися до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, за сумою двох матчів обігравши Арсенал і Бенфіку відповідно.