Боруссія Дортмунд зберегла лідерство, Баварія перервала серію невдач. Результати чемпіонату Німеччини

20 жовтня 2018, 23:28

У суботу, 20 жовтня, відбулося більшість матчів восьмого туру чемпіонату Німеччини з футболу.

Дортмундська Боруссія продовжила свою переможну серію до чотирьох матчів, на виїзді з рахунком 4:0 розгромивши Штутгарт. "Джмелі" вирішили результат зустрічі вже в перші 25 хвилин гри, відправивши у ворота суперника три м'ячі. Рахунок 0:3 протримався до 85-ї хвилини, коли Боруссія забила четвертий м'яч і поставила крапку в матчі.

Дортмундці продовжують знаходиться на першому місці в турнірній таблиці Бундесліги.

Штутгарт - Борусія Д 0:4
Голи: Cанчо, 3, Ройс, 23, Алькасер, 25, Філіп, 85

Штутгарт: Цілер - Маффео (Бек, 78), Баумгартль, Павар, Інсуа - Кастро (Бадштубер, 46), Аскасібар, Гентнер - Томмі (Акола, 69), Гомес, Гонсалез

Боруссія: Бюркі - Пішчек, Діалло, Загаду, Хакимі - Делейні, Вітцель - Санчо, Ройс (Гьотце, 80), Ларсен (Пулішіч, 66), Алькасер (Філіп, 46)

Баварія перервала свою триматчеву серію невдач в рамках Бундесліги, на виїзді перегравши Вольфсбург з рахунком 3:1. Героєм цього матчу став Роберт Левандовскі, який відзначився двома голами і результативною передачею.

Баварія розташовується поки тільки на третьому місці в турнірній таблиці Бундесліги.

Вольфсбург - Баварія 1:3
Голи: Вегхорст, 63 - Левандовські, 30, 49, Хамес, 72

Вольфсбург: Кастельс - Кнох, Брукс, Руссийон, Вілліам - Герхардт, Штеффен (Мехмеді, 60), Реджбечай (Маллі, 71) - Брекало (Гінчек, 60), Арнольд, Вегорст.

Баварія: Нойер - Зюле, Алаба (Рафінья, 46), Хуммельс, Кімміх - Алькантара, Мартінес, Хамес (Саншеш, 84) - Роббен, Гнабрі (Горетцка, 66), Левандовскі.
Попередження: Арнольд, Вегхорст - Алькантара, Роббен.
Вилучення: Роббен (друга жовта).