Боруссія й Аталанта забили п'ять голів, Спартак і Зеніт програли. Результати матчів Ліги Європи

16 лютого 2018, 00:36

16 лютого відбулися перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Цікавий поєдинок видали Боруссія і Аталанта. Обидві команди люблять атакувати, тому п'ять голів не мають особливо дивувати. Спочатку в першому таймі рахунок відкрив Андре Шюррле. На 51-й і 56-й хвилині Йосип Ілічич вивів італійців вперед, але далі в справу вступив зимовий трансфер джмелів - Михайла Батшуайі, який оформив дубль. Другий гол він забив на 91-й хвилині і приніс своїй команді перемогу в матчі. Варто зазначити, що Андрій Ярмоленко участі в матчі не брав.

З інших матчів варто зазначити синхронні виїзні перемоги Мілана і Арсеналу з рахунком 3: 0. Атлетіко на виїзді обіграв Копенгаген (1: 4), а Ліон вдома впорався з Вільярреалом (3: 1).

Наполі напівдублюючим складом поступився вдома РБ Лейпцигу (1: 3), а Лаціо не зміг забити на виїзді румунській Стяуа (1: 0).

Зеніт в гостях мінімально програв шотландському Селтіку - на 78-й хвилині відзначився Каллум Макгрегор. Спартак вдома пропустив три голи від Атлетика - дублем вистрілив Адуріс, ще гол забив Мікель Ріко. За москвичів відзначився екс-гравець Шахтаря Луїс Адріано.

Дубль Маріо Балотеллі не допоміг Ніцці обіграти московський Локомотив, який здобув вольову перемогу 2: 3 - хет-триком відзначився Мануель Фернандеш.

Результати матчів:

Боруссія Д - Аталанта 3:2
Голи: Шюррле, 30, Батшуайі, 65, 90+1 - Ілічіч, 51, 56

Боруссія Д: Бюркі - Піщек, Папастатопулос, Топрак, Тольян - Кастро, Вайгль (Дауд, 81) - Пулішіч (Ісак, 85), Ройс (Гетце, 62), Шюррле - Батшуайі

Аталанта: Беріша - Толой, Кальдара (Паломіно, 85), Маз'єлло - Хатебур, Крістанте, де Роон, Фройлер, Спінаццола - Ілічіч (Петан'я, 89), Гомес (Госенс, 76)

Голи: Тавамба, 58 - Ршезнік, 81

Динамо зіграло внічию 1:1 на виїзді проти АЕКа в межах першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи.