Боруссія з Ярмоленком не змогла обіграти аутсайдера. Результати матчів чемпіонату Німеччини

27 січня 2018, 21:23

У суботу, 27 січня, відбулися шість матчів 20-го туру чемпіонату Німеччини з футболу

Дортмундська Боруссія на своєму полі несподівано не змогла обіграти одного з представників нижньої частини турнірної таблиці - Фрайбург. У кожному з таймів команди відзначилися по разу. У першій половині зустрічі на гол Кагави відповів Петерсен. Після перерви форвард Фрайбурга оформив дубль, а Толян врятував для Боруссії нічию вже в компенсований час.

Андрій Ярмоленко в цьому матчі вийшов на заміну на 67-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Боруссія Д - Фрайбург 2: 2
Голи: Кагава, 9, Толян, 93 - Петерсен, 21, 68

Боруссія Д: Бюркі - Папастатопулос, Толян, Пішчек, Топрак - Кагава, Шахін (Ісак, 78), Пулішіч (Ярмоленко, 67), Кастро (Гетце, 46), Санчо - Обамеянг.

Фрайбург: Гікевіч - Сеюнджю, Гульден, Кемпф, Кох - Хаберер (Дрегер, 84), Абраші, Кюблер, Гюнтер, Хелера (Кляйндінст, 82) - Петерсен.

Попередження: Кастро.

Баварія видала яскравий домашній матч проти Хоффенхайма. Вже до 12-ї хвилини гри мюнхенці поступалися з рахунком 0:2, але до перерви змогли вирівняти становище, а в другому таймі забили зінсхаймцям ще три м'ячі. Відрив Баварії від найближчого переслідувача в турнірній таблиці продовжує становити 16 очок.

Баварія - Хоффенхайм 5: 2
Голи: Левандовські, 20, Боатенг, 25, Коман, 63, Відаль, 66, Вагнер, 90 - Ут, 3, Гнабрі, 12

Баварія: Ульрайх - Кімміх (Вагнер, 85), Боатенг, Зюле, Алаба - Толіссо (Мюллер, 64), Руди, Відаль - Роббен (Рафінья, 77), Левандовскі, Коман

Хоффенхайм: Бауманн - Бічакчич (Акпогума, 46), Фогт, Хюбнер (Крамаріч, 68) - Грілліч - Кадержабек, Гайгер, Рупп (Амірі, 59), Цубер - Ут, Гнабрі

Попередження: Бічакчич, Хюбнер

На 3-й хвилині Гнабрі не реалізував пенальті (воротар)

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, в попередньому турі чемпіонату Німеччини дортмундська Боруссія на виїзді не змогла обіграти Герту.