Боруссія Дортмунд зупинила Баварію на шляху до фіналу Кубка Німеччини

26 квітня 2017, 23:57
Дортмундська Боруссія перемогла мюнхенську Баварію в півфіналі Кубка Німеччини

Матч в Мюнхені завершився з рахунком 3:2 на користь гостей. Таким чином, дортмундці вийшли у фінал національного кубка, де зіграють проти франкфуртського Айнтрахта, який раніше пройшов Боруссію Менхенгладбах.

Марко Ройс забив Баварії на 19-й хвилині зустрічі, проте господарі поля змогли відігратися і вийти вперед ще до перерви. По голу забили захисники Баварії Хаві Мартінес і Матс Хуммельс.

У другому таймі гості забили ще двічі, що і дозволило команді Томаса Тухеля святкувати перемогу.

Баварія — Боруссія Д 2:3
Голи: Мартінес, 28, Хуммельс, 41 — Ройс, 19, Обамеянг, 69, Дембеле, 74

Баварія: Ульрайх — Лам, Мартінес, Хуммельс (Боатенг, 61), Алаба — Алонсо (Мюллер, 79), Відаль — Роббен, Алькантара, Рібері (Коста, 86) — Левандовскі

Боруссія Д: Бюркі — Піщек (Пулішич, 80), Папастатопулос, Бендер, Шмельцер Вайгль — Дембеле, Кастро (Дурм, 46), Геррейро, Ройс (Гінтер, 90+1) — Обамеянг

Попередження: Роббен, Алонсо — Вайгль, Дембеле, Бюркі

Раніше відбулися матчі Кубка України. Динамо в півфіналі обіграло Миколаїв, а Шахтар переграв Дніпро.