Баварія в результативному матчі перемогла Боруссію Дортмунд у Суперкубку Німеччини

30 вересня 2020, 23:20

Мюнхенська Баварія завоювала Суперкубок Німеччини, обігравши дортмундську Боруссію з рахунком 3:2.

Баварія відкрила рахунок на 18-й хвилині, коли Толіссо замкнув простріл з правого флангу. На 32-й хвилині Мюллер ударом головою подвоїв перевагу своєї команди, але дортмундці до перерви зуміли відквитати один гол — Голанд вивів на ударну позицію Брандта і той не залишив шансів голкіперу.

На початку другого тайму відзначився уже сам Голанд, який використав вихід один на один та зрівняв рахунок, але наприкінці матчу Кімміх забив третій гол у ворота дортмундців та приніс мюнхенцям перемогу.

Боруссія Дортмунд — Баварія 2:3
Голи: Брандт, 40 — Толіссо, 18, Мюллер, 32, Кімміх, 82

Минулих вихідних Баварія розгромно програла Хоффенхайму (1:4) в рамках другого туру чемпіонату Німеччини.