Боруссія Дортмунд стала лідером Бундесліги після осічки Баварії

17 серпня 2019, 22:46

Відбулося кілька матчів у німецькій Бундеслізі.

Боруссія Дортмунд у домашніх стінах розгромила Аугсбург із рахунком 5:1, незважаючи на те, що гості вийшли вперед вже на 1-й хвилині.

На гол Флоріана Нідерлехнера «Джмелі» відповіли своїм взяттям воріт уже через два оберти секундної стрілки — відзначився Пако Алькасер.

До перерви нічийний рахунок не змінився, але потім результативні удари Джейдона Санчо, Марко Ройса, того ж Алькасера та Юліана Брандта принесли три очки господарям.

Четверта команда минулого сезону Байєр не без проблем обіграла вдома Падерборн — 3:2. Леверкузенці двічі вели в рахунку, але новачок сезону кожен раз відігрувався. У підсумку гол Кевіна Фолланда на 69-й хвилині приніс «Аптекарям» три очки.

Фрайбург — Майнц 3: 0
Голи: Хелер, 81, Шмід, 84, Вальдшмідт, 87 (з пенальті)

MyScore.com.ua

У першому турі німецької Бундесліги Баварія не зуміла перемогти Герту на своєму полі, зігравши внічию 2:2.