Боруссія Дортмунд розгромила Байєр, Баварія не змогла перемогти лідера. Результати чемпіонату Німеччини

14 вересня 2019, 22:33

Відбулись сім матчів 4 туру чемпіонату Німеччини

Дортмундська Боруссія розгромила Байєр 4:0. Дублем у складі «джмелів» відзначився Марко Ройс. Ще по голу забили Пако Алькасер та Рафаель Геррейро. Боруссія із 9-ма очками в активі займає друге місце у турнірні таблиці.

Баварія не змогла перемогти лідера Бундесліги Лейпциг. На гол Роберта Лєвандовскі на 3-ій хвилині «бики» відповіли точним ударом з пенальті у виконанні Еміля Форсберга наприкінці першого тайму. Для Баварія ця нічия стала вже другою у чотирьох матчах.

Наступний суперник Олександрії у Лізі Європи Вольфсбург не зумів на виїзді перемогти Фортуну, зігравши унічию 1:1. «Вовки» готуються до зустрічі з українською командою в статусі четвертої команди Бундесліги.

Голи: Андерсон, 14 (пен) — Классен, 5, Фюлькруґ, 55
Вилучення: Суботіч (У), 89, Шахін, 90+1 (В)
Нереалізований пенальті: Классен (В), 55

РБ Лейпциг — Баварія — 1:1
Голи: Форсберг, 45+3 (пен) — Лєвандовскі, 3

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини Баварія розгромила Майнц 6:1, а Боруссія Дортмнуд Програла Уніон Берліну 1:3.