Баварія сенсаційно зазнала розгрому в Кубку Німеччини та вилетіла з турніру — відео

28 жовтня 2021, 00:38

Баварія з рахунком 0:5 зазнала сенсаційного розгрому від Борусії Менхенгладбах в рамках другого раунду Кубка Німеччини.

Гості пропустили перший м'яч вже на 2-й хвилині поєдинку, коли голом відзначився Коне, якому асистував Емболо.

Наприкінці чверті години матчу господарі подвоїли перевагу після того, як Бенсебаїні використав передачу Хофманна, а на 21-й хвилині він же довів рахунок до розгромного ударом з пенальті.

Четвертий гол у ворота Баварії влетів на 51-му оберті секундної стрілки, коли після передачі Ельведі відзначився Емболо, який до завершення години гри забив і п'ятий м'яч.

Боруссія М - Баварія 5:0
Голи: Коне, 2, Бенсебаїні, 15, 21, Емболо, 51, 58

Минулого сезону Баварія сенсаційно склала повноваження переможця Кубка Німеччини, програвши клубу нижчого дивізіону Хольштайн Кілю в 1/16 фіналу.