Манчестер Сіті без Зінченка зробив крок назустріч чвертьфіналу Ліги чемпіонів

24 лютого 2021, 23:48

Манчестер Сіті обіграв на виїзді Боруссію Менхенгладбах із рахунком 2:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Гості, в стартовому складі яких не виявилося українського захисника Олександра Зінченка, з перших хвилин взяли гру під свій контроль, але протягом майже півгодини не могли забити.

Розмочити ворота суперника їм вдалося на 29-й хвилині, коли Бернарду Сілва головою поцілив у дальній кут після навісу з лівого флангу від Канселу.

Німецький клуб не зумів організувати результативну відповідь, а вже на 54-й хвилині ледь не пропустив знову, проте Жезус не використав вихід один на один із воротарем Боруссії.

Тільки наприкінці години гри з гаком у Плеа був момент, який він не реалізував, за що майже відразу Сіті покарав його команду голом, коли Жезус виправився за свій промах.

Матч-відповідь відбудеться 16 березня на полі Манчестер Сіті.

Боруссія М — Манчестер Сіті 0:2

Голи: Бернарду Сілва, 29, Жезус, 65

У паралельному матчі Реал переміг на виїзді італійську Аталанту з рахунком 1:0 в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.