Фінляндія вибила Боснію і Герцеговину з боротьби за вихід на ЧС-2022 і випередила Україну — відео

13 листопада 2021, 19:08
В останньому турі Фінляндія зіграє з Францією (Фото:REUTERS/Dado Ruvic)

Збірна Фінляндії перемогла на виїзді Боснію і Герцеговину з рахунком 3:1 у матчі передостанньго туру відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 року та вийшла на друге місце у групі D.

Фінляндія могла відкривати рахунок на 25-й хвилині, але Пуккі не реалізував пенальті. Втім, минуло всього чотири хвилини, як гостям таки вдалося розпечатати ворота боснійців — Форсс замкнув простріл з флангу.

На 37-й хвилині Фінляндія залишилася в меншості після вилучення Райтала, але це не завадило їй на початку другого тайму подвоїти перевагу — відзначився Лод.

На 69-й хвилині Менало відквитав один гол, але боснійці одразу пропусти третій м’яч — О’Шонессі відправив сферу у сітку після навісу зі штрафного.

Після цього Боснія і Герцеговина кинули всі сили, аби відігратися, але врятувати матч не вдалося.

Таким чином, Фінляндія набрала 11 очок та вийшла на друге місце у групі D, обійшовши Україну у якої на два бали менше.

Боснія і Герцеговина, яка в останньому турі зіграє із командою Петракова, втратила шанси посісти друге місце.

Тим не менше, це не збільшує шанси збірної України, якій тепер, окрім перемоги над боснійцями, потрібно сподіватися на осічку Фінляндії у матчі з Францією.

Боснія та Герцеговина — Фінляндія 1:3
Голи: Менало, 69 — Форсс, 29, Лод, 51, О’Шонессі, 73
Вилучення: Райтала, 37 (Фінляндія)
На 25-й хвилині Пуккі (Фінляндія) не реалізував пенальті

flashscore.ua

Напередодні в рамках відбору на ЧС-2022 Італія не змогла обіграти Швейцарію, а Англія та Польща розгромили суперників.