Визначився переможець Кубка Америки

8 липня 2019, 01:03

Збірна Бразилії обіграла у фіналі Кубка Америки Перу з рахунком 3:1 та стала переможцем турніру.

Три голи з чотирьох були забиті у першому таймі. На 15-й хвилині Евертон вивів Бразилію вперед, замкнувши простріл Габріела Жезуса.

На 44-й хвилині перуанці отримали право на 11-метровий, який реалізував Паоло Герреро, зрівнявши рахунок.

Ще до перерви бразильці знову вийшли вперед. Артур вивів Габріеля Жезуса на ударну позицію і нападник Манчестер Cіті не схибив.

На 88-й хвилині Річарлісон ударом з пенальті забив третій м’яч у ворота Перу і зняв усі питання щодо переможця матчу.

Востаннє збірна Бразилії перемагала на Кубку Америки в 2007 році.

Бразилія — Перу — 3:1
Голи: Евертон, 15, Габріел Жезус, 45+3, Річарлісон, 88 (пен.) — Герреро, 44 (пен.)
Вилучення: Габріел Жезус, 70

Напередодні збірна Аргентини завоювала бронзові нагороди Кубка Америки, обігравши у матчі за третє місце Чилі з рахунком 2:1.