Бразилія розгромила Південну Корею і стала чвертьфіналістом ЧС-2022 — відео

5 грудня 2022, 22:53
У чвертьфіналі Бразилія зіграє з Хорватією (Фото:REUTERS/Carl Recine)

Збірна Бразилії з рахунком 4:1 перемогла команду Південної Кореї та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу в Катарі.

Бразилія відкрила рахунок уже на 7-й хвилині після влучного удару Вінісіуса Жуніора. Минуло всього шість хвилин, як Неймар реалізував пенальті та подвоїв перевагу своєї команди.

До перерви у воротах Південної Кореї побували ще два м’ячі. На 29-й хвилині Рішарлісон завершив комбінацію, яку сам і розпочав, а на 36-й Пакета ударом з льоту замкнув пас Вінісіуса.

У другому таймі Південна Корея завдяки потужному удару Пек Син Хо здалеку відквитала один гол, але врятувати ситуацію не вдалося.

Бразилія — Південна Корея 4:1
Голи: Вінісіус Жуніор, 7, Неймар, 13 (пен), Рішарлісон, 29, Пакета, 36 — Пек Син Хо, 76

У чвертьфіналі Бразилія зіграє з Хорватією, яка сьогодні в серії пенальті перемогла Японію.