Футболіст збірної України красивим голом допоміг своєму клубу перемогти в матчі чемпіонату Бельгії - відео

4 квітня 2021, 14:30

Український захисник Брюгге Едуард Соболь відзначився голом у матчі 32-го туру чемпіонату Бельгії з Кортрейком.

Соболь вийшов у стартовому складі і на 21-й хвилині зустрічі відправив мяч у сітку красивим ударом з-за меж штрафного, зрівнявши рахунок у матчі.

На 77-й хвилині Брюгге забив у ворота суперника другий м’яч і здобув перемогу з рахунком 2:1.

«Мій гол — те, над чим працював весь сезон. Завжди чекаю м’яч на підступах до штрафної, а потім сподіваюся, що він потрапить до мене в вигідній позиції. Це нарешті сталося в цьому матчі», — сказав після поєдинку Соболь.

На початку березня Едуард Соболь відзначився красивим голом у матчі 29-го туру чемпіонату Бельгії проти Зюльте-Варегема.