Зоря зазнала розгрому на старті Ліги конференцій — відео

16 вересня 2021, 23:51

Луганська Зоря із рахунком 1:3 програла на виїзді норвезькому Буде-Глімту в матчі першого туру групового раунду Ліги конференцій.

Гості могли пропустити вже на 1-й хвилині, коли Пеллегріно вискочив на побачення з воротарем українського клубу, обіграв його, але заліз під гострий кут.

До перерви господарі втратили ще мінімум три шанси забити, проте двічі Сальтнес, а також Сампстед свої моменти змарнували.

Буде-Глімт домігся свого на початку другого тайму. На 48-й хвилині той же Сальтнес відправив м’яч у ворота Зорі ударом головою після навісу з кутового.

Відразу після цього рахунок став 2:0, коли Сольбаккен забив другий гол пострілом метрів із 16-ти за потурання оборони луганчан.

Під кінець години гри Зоря пропустила й третій м’яч. Гості втратили снаряд перед своїм штрафним майданчиком, і Пеллегріно закинув його за комір Мацапура.

Єдине, що вдалося українській команді - розмочити рахунок завдяки голу Громова на 90+1-й хвилині.

Буді-Глимт — Зоря 3:1

Голи: Сальтнес, 48, Сольбаккен, 49, Пеллегріно, 60 — Громов, 90+1