Будемо боротися до кінця. Хацкевич прокоментував нічию в матчі Динамо - Шахтар

24 квітня 2019, 23:04

Наставник Динамо Олександр Хацкевич висловився з приводу нічиєї в поєдинку 25-го туру української Прем'єр-ліги проти Шахтаря.

Спеціаліст визнав, що в першому таймі його підопічні були скутими, тому не проявили агресію і повільно переходили з оборони в атаку, повідомляє офіційний сайт київського клубу.

Керманич Динамо поскаржився, що в команді є проблема з нападниками через травми, тому в кінці гри тренерський штаб роздумував над виходом на поле захисника, щоб влаштувати навалу чужих воріт, але Шахтар збивав темп.

Пояснюючи заміну Беньяміна Вербича, наставник господарів заявив, що той сам попросив заміну внаслідок пошкодження і з самого початку не був готовий на всі сто.

"Експериментувати [зі складом] немає часу. Так, сім очок [відриву] - на користь Шахтаря. Будемо боротися до кінця", - резюмував Хацкевич.

Пенальті на останній хвилині не допоміг Шахтарю перемогти Динамо в матчі української Прем'єр-ліги - 0:0.