Буффон про пенальті в матчі Реал - Ювентус: У арбітра замість серця - відро для сміття

12 квітня 2018, 03:14

Воротар Ювентуса Джанлуїджі Буффон розкритикував рефері поєдинку-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Майкла Олівера за призначення ним пенальті на останніх хвилинах гри в ворота його команди, який вивів Реал до наступного раунду.

На думку голкіпера, жодна людина не може підвести до невдачі якусь із команд подібним рішенням, повідомляє The Guardian. Ветеран італійського клубу переконаний, що Олівер повинен стати у кут за цей вердикт, "як робить він сам", оскільки той не знав, де знаходиться, які суперники протистоять один одному, та й взагалі "нічогісінько" не знав.

"Щоб призначити такий сумнівний або дуже сумнівний пенальті якраз перед фінальним свистком і зруйнувати роботу команди, яка віддала на полі всю себе, потрібно мати відро для сміття замість серця", - зазначив Буффон.

Перший номер Ювентуса додав, що арбітру потрібно готуватися до такої гри, дивитися події першого матчу й бачити, що за "таке ж" порушення не ставили пенальті в ворота Реала.

"І особливо потрібно бути особистістю для роботи в такому матчі, адже якщо цього немає, то краще дивитися гру на трибунах із дружиною, дітьми та їсти чіпси", - вважає Буффон.

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал програв Ювентусу 1:3, але за сумою двох поєдинків з рахунком 4:3 пройшов до півфіналу. Перемогу мадридському клубу приніс точний удар Кріштіану Роналду з пенальті, призначеного на останніх хвилинах основного часу за спірне порушення правил Мехді Бенатья на Лукасі Васкесі у власному штрафному. Після емоційного обурення Буффона Олівер вилучив його з поля.