Баварія стала лідером, Боруссія Дортмунд наблизилась до другого місця. Результати чемпіонату Німеччини — відео

1 лютого 2020, 23:25

Відбулися сім матчів 20 туру чемпіонату Німеччини.

Лейпциг допустив осічку в матчі з менхенгладбахською Боруссією, зігравши внічию 2:2, та втратив перше місце. Цікаво, що Лейпциг програвав по ходу зустрічі 0:2 і тільки на 90-й хвилині врятувався від поразки.

Лідером Бундесліги стала Баварія, яка на виїзді перемогла Майнц з рахунком 3:1. Голами у складі мюнхенців відзначились Лєвандовскі, Мюллер та Алькантара, які уже до 26-ї хвилини встановили на табло розгромний рахунок. Майнц відквитав один гол ще до перерви, але Баварія без проблем довела матч до перемоги.

Боруссія Дортмунд здобула третю перемогу поспіль, розгромивши Уніон Берлін 5:0, і наблизилась до другого місця на відстань у два очки. Дублем у складі «джмелів» відзначився новачок команди Ерлінг Холанд, який забив уже сім голів у стартових трьох матчах за клуб.

Результати матчів:

Герта — Шальке 0:0

Аугсбург — Вердер 2:1
Голи: Нідерлехнер, 67, Варгас, 82 — Єдвай, 23 (автогол)

Майнц — Баварія 1:3
Голи: Сен-Жюст, 45+1 — Лєвандовскі, 8, Мюллер, 14, Алькантара, 26

Фортуна — Айнтрахт 1:1
Голи: Айхан, 78 — Чендлер, 90+3

Хоффенхайм — Байєр 2:1
Голи: Крамаріч, 23, Сков, 65 — Діабі, 11
Вилучення: Демірбай (Байєр), 90+2 (друге попередження)

Боруссія Д — Уніон 5:0
Голи: Санчо, 13, Холанд, 18, 76, Ройс, 68 (пен.), Вітцель, 70

Лейпциг — Боруссія М 2:2
Голи: Шик, 50, Нкунку, 90 — Плеа, 24, Хофманн, 35
Вилучення: Плеа (Боруссія М), 61 (друге попередження)

Myscore.com.ua

Повідомлялося, що нападник Боруссії Дортмунд Ерлінг Холанд забив сім голів у трьох стартових матчах за клуб, побивши рекорд Бундесліги.