Чемпіонат Німеччини. Баварія розгромила Хоффенхайм, забивши шість голів, Боруссія Дортмунд мінімально перемогла Фрайбург — відео

29 лютого 2020, 23:09

Відбулися шість матчів 24 туру чемпіонату Німеччини.

Баварія не залишила жодних шансів Хоффенхайму, відправивши у його ворота шість голів. Уже до 33-ї хвилини мюнхенський клуб вів у рахунку 4:0. Ще два голи баварці забили у другому таймі. Баварія з 52 очками продовжує лідирувати у Бундеслізі та випереджає Лейпциг, у якого матч у запасі, на чотири очки.

Також перемогу в турі здобула дортмундська Боруссія. «Джмелі» завдяки єдиному голу Санчо перемогли Фрайбург з рахунком 1:0.

По три очки заробили Боруссія Менхенгладбах та Кельн, які перемогли Агсбург та Шальке відповідно.

Результати матчів:

Фортуна — Герта 3:3
Голи: Караман, 6, 45+1, Томмі, 9 — Томмі, 64 (автогол), Кунья, 66, Пйонтек, 75 (пен)

Myscore.com.ua

У минулому турі Баварія перемогла Падерборн 3:2, а Боруссія Дортмунд здолала Вердер 2:0.