Чемпіонат Німеччини. Суперник Шахтаря вирвав перемогу на 90+1-й хвилині, Боруссія Дортмунд розгромила Шальке — відео

16 травня 2020, 19:02

У суботу 16 травня після двомісячної перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу, п’ятьма матчами поновився чемпіонат Німеччини.

Дортмундська Боруссія розгромила Шальке-04 з рахунком 4:0 і скоротила відставання від лідируючої Баварії до одного очка, однак мюнхенці свій матч у турі ще не зіграли.

Вольфсбург, який є суперником донецького Шахтаря по 1/8 фіналу Ліги Європи, в гостях здобув непросту перемогу над Аугсбургом.

В інших матчах Герта розгромила Хоффенхайм, РБ Лейпциг зіграв внічию з Фрайбургом, а Фортуна і Падерборн завершили зустріч без забитих м’ячів.

flashscore.com.ua

Раніше стало відомо, що німецька Бундесліга відновить сезон першою з топ-5 європейських чемпіонатів.

Редактор: Євген Нещерет