Баварія зберегла відрив від Боруссії Дортмунд, Лейпциг втратив перемогу на останніх хвилинах. Результати чемпіонату Німеччини — відео

6 червня 2020, 21:26

Відбулися сім матчів 30 туру чемпіонату Німеччини.

У центральному матчі туру Баварія на виїзді перемогла Байєр з рахунком 4:2 та зробила ще один крок до чемпіонства в Бундеслізі.

Мюнхенська команда першою пропустила, але ще до переви забила три голи у відповідь. У другій половині зустрічі Лєвандовскі закріпив перевагу Баварії, а гол півзахисника Байєра Віртца на 89-й хвилині допоміг леверкузенцям лише уникнути розгромної поразки.

Баварія продовжує впевнено лідирувати, випереджаючи найближчого переслідувача Боруссію Дортмунд, яка сьогодні обіграла Герту 1:0, на сім очок.

Лейпциг та Боруссія Менхенгладбах, попри нічию з Падерборном та поразку від Фрайбурга відповідно, залишились на третьому та четвертому місцях відповідно.

Байєр — Баварія 2:4
Голи: Аларіо, 9, Віртц, 89 — Коман, 27, Горетцка, 42, Гнабрі, 45+1, Левандовскі, 66

flashscore.ua

У попередньому турі Бундесліги Баварія розгромила Фортуну 5:0, а Боруссія Дортмунд — Падерборн 6:1.