Німецька Бундесліга. Баварія з дублем Левандовські обіграла Боруссію Д і пішла у відрив — відео

4 грудня 2021, 21:51

У німецькій Бундеслізі завершилися шість матчів 14 туру.

Баварія в головному матчі першого кола Бундесліги вп’яте поспіль на виїзді обіграла Боруссію Д (3:2), причому в чотирьох останніх поєдинках гості з Мюнхена незмінно забивали по три м’ячі.

Головним антигероєм матчу став Матс Хуммельс — досвідчений захисник Боруссії Д у першому таймі при рахунку 1:0 подарував гол Роберту Левандовські, а кінці матчу у боротьбі з Томасом Мюллером зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, за що Левандовські покарав колишнього одноклубника точним ударом з пенальті.

Серед інших матчів дня виділяється домашній розгром Баєра у протистоянні з Гройтер Фюртом (7:1). Форвард господарів Патрік Шик оформив покер за 27 хвилин другого тайму і з 12-ма голами піднявся на другий рядок у гонці бомбардирів Бундесліги, поступаючись лише Роберту Левандовські (16).

Аугсбург — Бохум 2:3

Голи: Грегорич, 57, Каліджурі, 86 (з пенальті) — Польтер, 23, 45+2, Хольтманн, 40

Майнц — Вольфсбург 3:0

Голи: Буркардт, 2, Штах, 4, Лакруа, 90 (автогол)

Хоффенхайм — Айнтрахт Ф 3:2

Голи: Гайгер, 24, Рюттер, 30, Самасеку, 59 — Борре, 15, Пасієнсія, 72

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше в чемпіонаті Німеччини Баварія з рахунком 1:0 обіграла Армінію та захистила лідерство у турнірній таблиці.

Редактор: Іван Мартинов