Бундесліга. Баварія зробила крок до чемпіонства — відео

26 травня 2020, 21:26

Баварія з рахунком 1:0 перемогла на виїзді Боруссію Дортмунд в рамках 28 туру Бундесліги.

Господарі могли відкрити рахунок вже на 1-й хвилині, але воротаря гостей Нойєра після удару Холанда підстрахував Боатенг, який розташувався на лінії воріт.

Під кінець третини години гри відзначитися могли вже мюнхенці, коли Піщек майже з лінії вибив м’яч після удару Гнабрі, а Левандовські не зорієнтувався в ситуації та не зіграв на добиванні.

І все ж, зусилля Баварії принесли свої плоди наприкінці тайму. Це Кімміх технічно підсік м’яч з-за меж штрафного і той залетів за комірець голкіперу Дортмунда.

Незабаром після перерви рахунок 0:2 міг зробити Горецька, але цього разу Бюркі врятував Дортмунд, який, у свою чергу, ледь не відновив рівновагу на 58-й хвилині - куля після удару Холанда й відскоку від Боатенга пролетіла повз стійку.

Боруссія посилила тиск в кінцівці поєдинку, в результаті чого моменти для взяття воріт мали Азар і Дахуд, але обидва втратили свої шанси.

Підсумкова перемога Баварії дозволила їй зміцнити своє лідерство з відривом у сім очок від Дортмунда, який йде на другому місці.

Боруссія Д — Баварія 0:1

Гол: Кімміх, 43