Боруссія Дортмунд насилу втримала лідерство в Бундеслізі

24 серпня 2019, 01:05

Дортмундська Боруссія в непростому поєдинку другого туру чемпіонату Німеччини перемогла на виїзді Кельн із результатом 3:1 і зберегла лідерство в таблиці.

Саме господарі відкрили рахунок, коли під кінець майже півгодини гри Домінік Дрекслер конвертував у гол передачу Ельєса Схірі.

Гості довгий час не могли відновити рівновагу, поки на 70-й хвилині не добилися-таки свого — відзначився Джейдон Санчо після пасу Торгана Азара.

За чотири неповних оберти секундної стрілки до кінця основного часу Боруссії вдалося вийти вперед, коли м’яч забив Ашраф Хакімі.

Крапку в матчі встановив Пако Алькасер у доданий час — на 90+4-й хвилині він скористався передачею того ж Санчо.

Кельн — Боруссія Дортмунд 1:3
Голи: Дрекслер, 29 — Санчо, 70, Хакімі, 86, Алькасер, 90+4

У першому турі Боруссія розгромила Аугсбург вдома з рахунком 5:1 і стала лідером після осічки Баварії.