Суперник Шахтаря програв Боруссії Дортмунд, Байєр вийшов на третє місце. Результати чемпіонату Німеччини — відео

23 травня 2020, 19:10

Відбулися п’ять матчів 27 туру чемпіонату Німеччини.

У одному з центральних матчів туру Боруссія Дортмунд на виїзді обіграла суперника донецького Шахтаря у цьогорічному розіграші Ліги Європи — Вольфсбург.

«Джмелі» забили по голу у кожному з таймів: спочатку Геррейро замкнув простріл Азара, а за 12 хвилин до завершення зустрічі Хакімі ударом з гострого кута подвоїв перевагу господарів. Боруссія Дортмунд продовжує йти на другому місці, Вольфсбург займає шосту сходинку.

Байєр впевнено на виїзді обіграв менхенгладбахську Боруссію з рахунком 3:1 та піднявся на третє місце.

Вердер, попри перемогу над Фрайбургом з рахунком 1:0, залишився у зоні вильоту.

flashscore.ua

У минулому турі чемпіонату Німеччини Баварія перемогла Уніон Берлін (2:0), Вольфсбург обіграв Аугсбург (2:1), а Боруссія Дортмунд розгромила Шальке (4:0).