Бундесліга: Дортмунд повернувся в лідери, Шальке Коноплянки програв із новим наставником

16 березня 2019, 22:54

Відбулася більшість матчів 26-го туру чемпіонату Німеччини.

Боруссія Дортмунд, яка в минулому турі втратила лідерство, гостювала в Герти та програвала по ходу поєдинку з рахунком 0:1 і 1:2 - у господарів відзначився Саломон Калу.

Перерва дозволила другій команді чемпіонаті зібратися з силами і відновити рівновагу вже через дві хвилини після відновлення гри завдяки Дану-Акселю Загаду.

Забити переможний м'яч дортмундської клубу не вдавалося аж до доданого до основного часу, коли Марко Ройс після передачі Джейдона Санчо зробив результат 3:2.

Шальке Євгена Коноплянки приймав удома РБ Лейпциг і програв із рахунком 0:1, через що опустився на 15-ту позицію в трьох очках від 16-го рядка, який вимагає грати стикові матчі за право виступати в еліті.

Автором єдиного гола в матчі на 14-й хвилині став нападник гостей Тімо Вернер. Український півзахисник весь поєдинок провів у запасі.