Німецька Бундесліга. Баварія здобула перемогу в матчі з сімома голами, кривдник Десни у третій раз зіграв внічию

4 жовтня 2020, 21:00

У неділю, 4 жовтня, двома матчами завершився 3-й тур чемпіонату Німеччини з футболу.

У першій грі дня Вольфсбург, який вибив з Ліги Європи чернігівську Десну, зіграв внічию з Аугсбургом.

У заключному матчі туру зустрілися Баварія і Герта. Господарі відкрили рахунок під завісу першого тайму. У дебюті другої половини гри Роберт Левандовськи оформив дубль і зробив рахунок 2:0.

Однак берлінська команда не знітилася перед найсильнішою командою Європи і змогла відігратися завдяки голам Джона Кордоби і Матеуса Куньї.

На 85-й хвилині Левандовськи оформив хет-трик. Однак за дві хвилини до закінчення основного часу матчу Йессік Нганкам знову зрівняв рахунок у матчі - 3:3.

Проте набрати хоча б очко гостям не вдалося. На 90+2-й хвилині Левандовськи, реалізувавши пенальті, зробив покер і приніс перемогу Баварії.

Результати матчів:

Вольфсбург - Аугсбург 0:0

Баварія - Герта 4:3
Голи: Левандовськи, 40, 51, 85, 90+2 (пен.) - Кордоба, 60, Кунья, 71, Нганкам, 88