Чемпіонат Німеччини. Боруссія Дортмунд перемогла суперника завдяки хет-трику новачка у його першому матчі за клуб — відео

18 січня 2020, 19:02

Відбулись шість матчів 18 туру чемпіонату Німеччини.

У першому матчі після зимової паузи в Бундеслізі Боруссія Дортмунд впевнено перемогла на виїзді Аугсбург з рахунком 5:3. Цікаво, що дортмундці поступалися по ходу гри 0:2, а потім 1:3.

Переломним у матчі став дебютний вихід новачка Боруссії 19-річного нападника Ерлінга Холанда, який забив свій перший гол за клуб уже через три хвилини після виходу на заміну.

Минуло 11 хвилин, як норвезький форвард забив другий гол, вивівши Дортмунд вперед, а ще через дев’ять хвилин нападник оформив хет-трик, закріпивши перевагу свого клубу.

Напередодні у стартовому матчі туру менхенгладбахська Боруссія програла Шальке з рахунком 0:2, але залишилась на другому місці, оскільки Баварія, яка може її обігнати, свій матч у турі зіграє завтра.

Аугсбург — Боруссія Д 3:5
Голи: Нідерлехнер, 34, 55, Ріхтер, 46 — Брандт, 49, Холанд, 59, 70, 79, Санчо, 61

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини Боруссія Дортмунд програла Хоффенхайму 1:2.