Баварія перервала безвиграшну серію, але не повернулася в лідери чемпіонату Німеччини — відео

17 грудня 2020, 01:42

У німецькій Бундеслізі відбувся 12-й тур.

Чинний чемпіон Німеччини Баварія повернулася до перемог після двох поспіль нічиїх, хоча з 5-ї хвилини програвала 0:1 Вольфсбургу, коли відзначився Філіпп.

Мюнхенцям вдалося зрівняти рахунок ще в доданий до першого тайму час завдяки голу Левандовські, після чого на початку другої половини гри поляк забив переможний м’яч, оформивши дубль.

Успіх не дозволив Баварії повернутися в лідери, оскільки Байєр, який очолив турнірну таблицю, із результатом 4:0 розгромив на виїзді Кельн.

Не відстає від мюнхенського гранда РБ Лейпциг (в обох клубів по 27 очок), який з мінімальним рахунком обіграв на виїзді Хоффенхайм завдяки голу Поульсена.

Flashscore.com.ua

Байєр став лідером чемпіонату Німеччини за підсумками минулого туру, в якому він переміг Хоффенхайм із рахунком 4:1.