Баварія, яка стала чемпіоном світу, сенсаційно втратила очки проти одного з аутсайдерів Бундесліги

16 лютого 2021, 00:37

У наступному після перемоги на Клубному чемпіонаті світу матчі в рамках 21-го туру Бундесліги Баварія сенсаційно зіграла вдома внічию 3:3 з одним із аутсайдерів чемпіонату Армінією.

Чинний чемпіон Німеччини програвав з рахунком 0:2 вже на 37-й хвилині після того, як голами відзначилися Влап і Піпер.

Господарям вдалося скоротити відставання на початку другого тайму завдяки точному удару Левандовські, але через хвилину Гебауер відновив статус-кво.

І все ж, мюнхенський гранд зумів відігратися та зрівняв рахунок на 69-й хвилині після результативних ударів Толіссо та Девіса.

Нічия зберегла за Баварією лідерство в турнірній таблиці, але її відрив від головного переслідувача Лейпцига скоротився до п’яти очок.

Баварія — Армінія 3:3
Голи: Левандовські, 48, Толіссо, 58, Девіс, 70 — Влап, 9, Піпер, 37, Гебауер, 49

Flashscore.com.ua

У цьому ж турі Лейпциг з рахунком 2:1 переміг на своєму полі Аугсбург на своєму полі.