Баварія сенсаційно програла вперше за три місяці, виграючи 2:0, і може втратити лідерство в Бундеслізі

9 січня 2021, 00:32

Баварія вперше за три місяці програла, поступившись у рамках німецької Бундесліги на виїзді Боруссії Менхенґладбах, хоча вела під час матчу з рахунком 2:0, і тепер ризикує втратити лідерство.

Чемпіон Німеччини відкрив рахунок на 20-й хвилині коли удар з пенальті успішно виконав Роберт Левандовські.

На 26-му оберті секундної стрілки гості збільшили перевагу завдяки точному удару Горецькі, якому асистував Сане.

Але вже на 25-й хвилині Хофманн відновив статус-кво, а в кінці першого тайму встановив рівновагу після двох гольових пасів від Штіндля.

Вже на початку другої половини матчу Боруссія зуміла вийти вперед. На цей раз Хофманн виступив автором результативної передачі, коли забивав Нойхаус.

У разі перемоги на своєму полі над Боруссією Дортмунд 9 січня РБ Лейпциг обійде Баварію та стане лідером у турнірній таблиці.

Боруссія М — Баварія 3:2
Голи: Хофманн, 35, 45, Нойхаус, 49 — Левандовські, 20 (пен.), Горецька, 26

Flashscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Німеччини, в свою чергу, Баварія програвала 0:2, але перемогла Майнц із рахунком 5:2.