«Автогол століття». У Німеччині воротар Байєра забив курйозний м’яч у свої ворота — відео

21 листопада 2020, 20:54

Голкіпер леверкузенського Байєра Лукас Градецьки відзначився курйозним автоголом у матчі 8-го туру німецької Бундесліги з Армінією.

На 47-й хвилині зустрічі захисник гостей Дейлі Сінкгравен під пресингом суперника віддав пас назад своєму воротареві.

Градецьки спробував вибити м'яч в один дотик, проте зробив це настільки невдало, що ігрова сфера, яка котилася повз ворота, після зіткнення з ногою голкіпера закотилася в «рамку».

Так рахунок у матчі став 1:1. Вболівальники одразу охрестили цей м'яч автоголом століття.

Цікаво, що гравці Байєра змогли виправити помилку Градецьки і вирвати перемогу. Три очки гостям на 88-й хвилині ударом з меж штрафного майданчика приніс колишній захисник київського Динамо Олександр Драгович.

Раніше нападник менхенгладбахської Борусії Валентино Лазаро відзначився шедевральним голом у матчі 7 туру чемпіонату Німеччини проти того ж Байєра.

Редактор: Євген Нещерет