Врятував збірну у ключовий момент. Воротар Динамо став автором сейву року за версією УАФ — відео

5 січня, 19:19
Георгій Бущан (Фото:Pool via REUTERS/Paul Ellis)

Українська асоціація футболу (УАФ) обрала найкращий воротарський сейв 2021 року.

Вибір представників УАФ впав на голкіпера національної збірної Георгія Бущана, який у вирішальному матчі відбіркового циклу чемпіонату світу-2022 проти збірної Боснії та Герцеговини (0:2) наприкінці першого тайму не дозволив м'ячу перетнути лінію воріт після удару головою з близької дистанції.

Після порятунку Бущана у другому таймі Україна забила два голи зусиллями Олександра Зінченка та Артема Довбика, що дозволило команді в останній момент потрапити до стикового турніру за право зіграти у фінальній стадії чемпіонату світу 2022 року у Катарі.

Раніше голкіпер Зорі Дмитро Мацапура став другим за кількістю відбитих ударів у груповому етапі Ліги конференцій – у шести матчах єврокубку він зробив 24 сейви.

Редактор: Іван Мартинов