Відбір на Євро-2020. Англія сенсаційно програла Чехії, Португалія перемогла Люксембург, Франція — Ісландію — відео

12 жовтня 2019, 01:14

Відбулися поєдинки в групах A, B і H кваліфікації на Євро-2020.

У групі A сталася сенсація — збірна Англії на виїзді програла команді Чехії з рахунком 1:2. При цьому саме гості забили першими на 5-й хвилині.

На гол Харрі Кейна з пенальті господарі відповіли своїм взяттям воріт на 9-му оберті секундної стрілки від Якуба Брабеца.

Перемогу ж чехам приніс точний удар Зденека Ондрашека на 85-й хвилині. Тим самим підопічні Ярослава Ширхави наздогнали Англію за очками в квінтеті, але та все одно лідирує за особистими зустрічами, оскільки перемогла вдома 5:0.

Відео голів та огляд матчу Чехія — Англія

Група A

Чехія — Англія 2:1
Голи: Брабец, 9, Ондрашек, 85 — Кейн, 5 (з пенальті)

Чорногорія — Болгарія 0:0

УЄФА

У групі B, де також виступає збірна України, команда Португалії розгромила на своєму полі Люксембург завдяки голам Бернарду Сілви, Кріштіану Роналду і Гонсало Гедеша — 3:0.

Відео голів та огляд матчу Португалія — Люксембург

Тим самим піренейська команда закріпилася на другому місці та відстає від лідируючої України на п’ять очок при гри в запасі. Незалежно від того, як колектив Андрія Шевченка зіграє вдома проти Португалії 14 жовтня, він вийде на Євро-2020 якщо не програє Сербії 0:6 або більше голів.

Група B

Україна — Литва 2:0
Голи: Малиновський, 29, 58

Португалія — Люксембург 3:0
Голи: Б. Сілва, 16, Роналду, 66, Гедеш, 89

УЄФА

У секстеті H збірна Туреччини залишилася на першому місці після перемоги над Албанією в домашніх стінах — на 90-й хвилині відзначився Ченк Тосун.

Команда Франції займає другий рядок, хоча в неї стільки ж балів. Чинний чемпіон світу здобув важливу перемогу на виїзді проти Ісландії завдяки точному удару з пенальті від Олів'є Жиру.