Футболіст збірної Чехії про українських фанатів: «Дякую їм — вони створили фантастичний фон»

9 вересня 2021, 19:05

Футболіст збірної Чехії Володимир Цоуфал прокоментував домашню нічию 1:1 своєї команди в товариському матчі проти України.

Захисник англійського Вест Хема висловив жаль з приводу того, що на матч в Пльзені не приїхало більше уболівальників його команди, а також віддав належне супернику, повідомляє denik.cz.

"В України дуже хороша команда. Є гравці з Динамо і Шахтаря, які щороку грають в єврокубках. Зінченко грав у Лізі чемпіонів з Манчестер Сіті", - зазначив Цоуфал.

За його словами, фанати не хочуть приходити дивитися на таких футболістів, але все ж подякував "тій жменьці" глядачів, які прийшли на поєдинок.

"Також хочу подякувати українським фанатам, які створили фантастичний фон. Краще фон, ніж нічого", - резюмував Цоуфал.

Збірна України вигравала 1:0 з 27-ї хвилини завдяки дебютному голу за національну команду Корнієнка, але Чехія вирвала нічию на 90+3-й хвилині.