Уже відомий суперник. Челсі вийшов у фінал Клубного чемпіонату світу

9 лютого, 20:20
У фіналі Челсі зіграє з Палмейрасом (Фото:REUTERS/Suhaib Salem)

Лодонський Челсі переміг аравійський Аль-Хіляль з рахунком 1:0 у півфіналі Клубного чемпіонату світу та зіграє у вирішальному матчі турніру.

Челсі отримав нагоду забити вже на 10-й хвилині, але Зієшу трішки не вистачило точності. Втім, гол не забарився — на 32-й хвилині м’яч опинивя у Лукаку, який розстріляв ворота з близької відстані.

В дебюті другого тайму Челсі міг подвоювати перевагу, проте після удару Гаверца номінальних господарів врятувала стійка.

Після цього Аль-Хіляль мав кілька нагод зрівнятирахунок, але Челсі таки довів матч до перемоги.

У фіналі Челсі зіграє з бразильським Палмейрасом, який напередодні обіграв єгипетський Аль-Ахлі з рахунком 2:0. Фінал відбудеться 12 лютого.

Аль-Хіляль — Челсі 0:1
Гол: Лукаку, 32

Раніше повідомлялося, що на Клубному чемпіонаті світу в матчі Аль-Джазіра — Пірае робот-арбітр вперше в історії футболу скасував гол.