Челсі втратив перемогу над Арсеналом, Манчестер Сіті із Зінченком здолав Шеффілд. Результати англійської Прем'єр-ліги

22 січня 2020, 00:22

Відбулись сім матчів 24 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Челсі зіграв унічию 2:2 у лондонському дербі з Арсеналом. З середини першого тайму «каноніри» грали у меншості після вилучення Давіда Луїса за фол останньої надії. Незважаючи на чисельну більшість, Челсі не зміг втримати перемогу, пропустивши гол на останніх хвилинах.

У складі Манчестер Сіті вперше за чотири матчі у старті вийшов українець Олександр Зінченко. Захисник відіграв увесь матч та допоміг своїй команді мінімально обіграти Шеффілд Юнайтед з рахунком 1:0.

«Містяни» скоротили відставання від Ліверпуля до 13 очок, але у мерсисайдців дві гри у запасі.

Myscore.com.ua

У попередньому турі АПЛ Арсенал зіграв внічию з Шеффілдом (1:1), а Челсі програв Ньюксалу (0:1).