Ліга чемпіонів. Баварія розгромила Челсі в гостьовому матчі 1/8 фіналу

25 лютого 2020, 23:51

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Челсі з рахунком 0:3 зазнав поразки на своєму полі від Баварії.

Гості втратили цілий ряд моментів для того, щоб відкрити рахунок ще в першому таймі - забивати могли Коман, Левандовські (двічі) та Мюллер (двічі), який після удару головою влучив у поперечину.

І все ж, мюнхенці добилися свого після перерви. На 51-й хвилині Левандовські зробив простріл у центр штрафного, де відгукнувся Гнабрі, який безперешкодно відправив м’яч у сітку.

Майже відразу ж рахунок став 0:2, коли Гнабрі зробив дубль, а асистентом знову виступив Левандовські, який вивів партнера на ударну позицію, а той відправив м’яч точно в дальній кут.

На 76-й хвилині Баварія довела справу до розгрому. Це Девіс прорвався по лівому флангу, зробив простріл на Левандовські, якому залишалося підставити ногу.

Челсі - Баварія 0:3

Голи: Гнабрі, 51, 54, Левандовські, 76

Челсі: Кабальєро — Аспілікуета (Педро, 73), Крістенсен, Рюдігер — Джеймс, Жоржиньо, Ковачіч, Алонсо — Барклі (Вілліан, 61), Жиру (Абрахам, 61), Маунт

Баварія: Нойер — Павар, Боатенг, Алаба, Девіс — Кімміх, Тіаго — Коман (Коутіньйо, 66), Мюллер, Гнабрі (Толіссо, 85) — Левандовські

Попереджені: Жоржиньо, Алонсо — Алькантара, Коман, Кімміх.

Вилучений: Маркос Алонсо (Челсі)