Челсі та Барселона вийшли у плей-офф, МЮ програв Базелю. Результати матчів Ліги чемпіонів

23 листопада 2017, 00:27
Після матчів у квартетах А, B, C і D завершився п'ятий тур групового етапу Ліги чемпіонів

Челсі за тур до завершення стадії забезпечив собі путівку до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Це сталося після розгромної перемоги чемпіона Англії над Карабахом - 4:0. Голами відзначилися Еден Азар, Вілліан (двічі) та Сеск Фабрегас. В іншому поєдинку цієї ж групи C Атлетіко з рахунком 2:0 переміг Рому та зберіг теоретичні шанси на прохід до наступного раунду.

Карабах - Челсі 0:4
Голи: Азар, 21 (з пенальті), Вілліан, 36, 85, Фабрегас, 71 (з пенальті)

Атлетіко - Рома 2:0
Гол: Грізманн, 69, Гамейро, 85

Вихід у плей-офф собі забезпечила Барселона, яка зіграла в нульову нічию з Ювентусом на виїзді. Долю іншої путівки до 1/8 фіналу в останньому турі визначать Ювентус і лісабонський Спортинг, які проведуть матчі проти Олімпіакоса та Барселони відповідно.

Ювентус - Барселона 0:0

Спортинг - Олімпіакос 3:1
Голи: Дост, 40, 66, Сезар, 43 - Оджіджа-Офойе, 86

У декількох хвилинах від оформлення путівки до наступного раунду був Манчестер Юнайтед, але програв через пропущений на 89-й хвилині гол від Базеля. Тепер у боротьбі цих же команд, а також московського ЦСКА, стане ясно, хто зіграє в плей-офф від групи А.

Базель - Манчестер Юнайтед 1:0
Гол: Ланг, 89

ЦСКА - Бенфіка 2:0
Голи: Щенніков, 13, Жардел, 56 (у свої ворота)

У квартеті B з результатом 7:1 ПСЖ розбив Селтік, а Баварія переграла Андерлехт 2:1. Переможці матчів вийшли з групи ще за підсумками попереднього туру групової стадії.

ПСЖ - Селтік 7:1
Голи: Неймар, 9, 22, Кавані, 28, 79, Мбаппе, 35, Верратті, 75, Алвеш, 80 - Дембеле, 1

Андерлехт - Баварія 1: 2
Голи: Ханні, 63 - Левандовскі, 51, Толіссо, 77