Челсі і Барселона несподівано втратили очки, Боруссія Дортмунд драматично перемогла Інтер. Результати Ліги чемпіонів — відео

6 листопада 2019, 00:55

Відбулись матчі четвертого туру Ліги чемпіонів у групах E, F, G та H.

Дортмундська Боруссія вирвала перемогу у Інтера після пропущних двох голів у першому таймі. Програючи 0:2, у другому таймі Хакімі спочатку відіграв один м’яч, а через кілька хвилин Брандт зрівняв рахунок. На 77-й хвилині Хакімі оформив дубль і здобув три очки для Боруссії.

У іншому матчі групи Барселона несподівано на власному полі не змогла обіграти чеську Славію — 0:0.

У групі Н Челсі у результативному матчі зіграв унічию 4:4 з Аяксом. По ходу зустрічі лондонці програвали 1:3 і 2:4, але таки зуміли звести матч до нічиєї. Ключовими моментами стали два вилучення у амстердамців, після яких Челсі зумів врятуватись від поразки.

Після перемоги Валенсії над Ліллем 4:1 іспанський клуб набрав сім очок та зрівнявся з Челсі та Аяксом, у яких ідентична кількість балів.

У групі Н Зеніт вдома поступився Лейпцигу 0:2, а Ліон переміг Бенфіку 3:1 та обійшов російський клуб у турнірній таблиці.

Група E

Ліверпуль — Генк — 2:1
Голи: Вейналдум, 14, Окслейд-Чемберлен, 53 — Саматта, 41

Наполі - Зальцбург — 1:1
Голи: Лосано, 44 — Холанд, 11 (пенальті)

Валенсія — Лілль — 4:1
Голи: Парехо, 66 (пенальті), Сумаоро, 82 (автогол), Кондогбія, 84, Торрес, 90 — Осімхен, 25

Челсі - Аякс — 4:4
Голи: Жоржінью, 4, 71 (обидва — пенальті), Аспілікуета, 63, Р. Джеймс, 74 — Ебрахам, 2 (автогол), Промес, 20, Кепа, 35 (автогол), ван де Беек, 55
Вилучення: Блінд, 68, Велтман, 69 (обидва — Аякс)

В третьому турі Ліги чемпіонів Інтер переміг Боруссію Дортмунд 2:0, а Челсі здолав Аякс 1:0.