Челсі і Тоттенхем почали новий сезон з перемог. Результати матчів чемпіонату Англії

11 серпня 2018, 23:05

У суботу, 11 серпня, відбулися шість матчів першого туру чемпіонату Англії з футболу.

Лондонський Челсі на виїзді легко розібрався з Хаддерсфілдом. Уже в першому таймі лондонці забили двічі і зробили істотний заділ для перемоги. Хаддерсфілд зробив ставку на оборону в цьому матчі і так і не зміг перебудуватися, коли потрібно було відіграватися. Після перерви Челсі зусиллями Педро довів рахунок до розгромного.

Хаддерсфілд - Челсі 0:3
Голи: Канте, 34, Жоржиньо, 45 (з пенальті), Педро, 80

Гаддерсфілда: Хамер - Йоргенсен, Шиндлер, Конголо - Хадерджонаж, Муй, Хогг, Біллінг, Льове (Діакабі, 71) - Прітчард (Депуатр, 46) - Муньє

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Давид Луїс, Рюдігер, Алонсо - Барклі (Лофтус-Чік, 68), Канте, Жоржиньо - Вілліан (Азар, 76), Мората, Педро (Мозес, 81)

Попередження: Шиндлер, Конголо - Давид Луїс

Тоттенхем також виграв перший матч нового сезону, на виїзді здолавши Ньюкасл. Голами в цьому матчі у складі "Шпор" відзначилися Ян Вертонген і Деле Аллі.

Ньюкасл - Тоттенхем 1:2
Голи: Рітчі, 11 - Вертонген, 8, Аллі, 18.

Вулверхемптон - Евертон 2:2
Голи: Рубен Невеш, 44, Хіменес, 80 - Рішарлісон, 17, 67.

Нагадаємо, напередодні новий сезон англійської Прем'єр-ліги стартував перемогою Манчестер Юнайтед над Лестером з рахунком 2:1.