Англійська Прем'єр-ліга. Зінченко допоміг Манчестер Сіті перемогти Челсі, Лестер наблизився до лідерів — відео

3 січня 2021, 20:26

У 17 турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті із українцем Олександром Зінченком у складі впевнено обіграв Челсі, а Лестер переміг Ньюкасл.

Манчестер Сіті у матчі з Челсі відкрив рахунок на 18-й хвилині після того, як Зінченко розпочав атаку пасом на Фодена, а той віддав гольову передачу на Гюндогана.

Вже через три хвилини гості подвоїли перевагу після влучного удару Фодена. До перерви у воротах Челсі побував ще один м’яч — на 34-й хвилині де Брюйне вдало зіграв на добиванні.

Наприкінці матчу Ходсон-Одої відквитав один м’яч і допоміг Челсі уникнути розгромної поразки — 1:3.

У ще одному матчі дня Лестер здобув виїзну перемогу над Ньюкаслом з рахунком 2:1 та піднявся на третє місце.

Челсі - Манчестер Сіті 1:3
Голи: Ходсон-Одої, 90+2 — Гюндоган, 18, Фоден, 21, де Брюйне, 34

Ньюкасл — Лестер 1:2
Голи: Керрол, 82, Меддісон, 55, Тілеманс, 72

flashscore.ua

Напередодні Тоттенхем переміг Лідс (3:0) і піднявся в трійку лідерів, а Арсенал розгромив Вест Бромвіч (4:0).