Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті завдав Челсі першої поразки, МЮ сенсаційно поступився на останніх хвилинах — відео

25 вересня 2021, 16:45

В рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Манчестер Сіті обіграв Челсі, а Манчестер Юнайтед програв Астон Віллі.

Манчестер Сіті активно розпочав матч проти Челсі, однак перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт лондонців виник лише наприкінці першого тайму, коли з розвороту пробив Жезус.

«Містянам» вдалося втілити свою перевагу в гол на 53-й хвилині, коли Канселу ударом здалеку влучив у Жезуса, а той обробив м’яч та відправив його в сітку.

Уже через кілька хвилин Гріліш міг подвоювати перевагу гостей, але його удар в кут воріт потягнув голкіпер. Хавбек Манчестер сіті мав ще один момент під завісу поєдинку, однак не зумів реалізувати вихід один на один.

У підсумку підопічні Гвардіоли довели матч до перемоги, завдавши Челсі першої поразки у сезоні АПЛ.

У паралельному поєдинку Манчестер Сіті сенсаціно програв Астон Віллі з рахунком 0:1. Єдиний гол в матчі на 88-й хвилині забив Хаус.

Челсі - Манчестер Сіті 0:1
Гол: Габріел Жезус, 53

Манчестер Юнайтед — Астон Вілла 0:1
Гол: Хаус, 88