Челсі - Манчестер Сіті. Відео голів та огляд матчу, який зробив Ліверпуль чемпіоном

26 червня 2020, 03:48

Челсі з рахунком 2:1 переміг вдома Манчестер Сіті в поєдинку 31-го туру англійської Прем'єр-ліги і тим самим допоміг Ліверпулю достроково стати чемпіоном.

Господарі відкрили рахунок на 36-й хвилині, коли Крістіан Пулішич скористався грубою помилкою гравців суперника після розіграшу кутового.

Гості зуміли відновити рівновагу на початку другого тайму. Це Кевін де Брейне ефектним ударом зі штрафного вразив чужі ворота.

Але останнє слово було за Челсі, який вирвав перемогу на 78-й хвилині завдяки Вілліану. Експівзахисник Шахтаря реалізував пенальті.

Оскільки Ліверпуль за сім матчів до кінця цього сезону Прем'єр-ліги відірвався від Манчестер Сіті на 23 очка, то став недосяжним для переслідувачів.