Челсі не зміг обіграти новачка, чинний чемпіон програв п'яту гру поспіль. Результати неділі в Прем'єр-лізі

12 лютого 2017, 20:29
12 лютого відбулися два матчі 25-го туру чемпіонату Англії з футболу

Абсолютний лідер Прем'єр-ліги лондонський Челсі не зміг на виїзді обіграти новачка елітного дивізіону - Бернлі. Відкривши рахунок в самому дебюті поєдинку після голу Педро, лондонці досить швидко дозволили супернику зрівняти рахунок - це зробив красивим ударом зі штрафного Роббі Брейді.

Незважаючи на перевагу "синіх" у другому таймі, знову вийти вперед у рахунку їм не вдалося. Незважаючи на осічку, перевага Челсі над найближчим конкурентом в турнірній таблиці складає 10 очок.

Бернлі – Челсі 1:1

Голи: Педро, 7 - Брейді, 24.

Бернлі: Хітон, Кін, Уорд, Лоутон, Мі, Бойд, Бартон, Вествуд, Брейді (Арфілд, 65), Барнс, Грей (Воукс, 82).

Челсі: Куртуа, Давид Луїз, Кейхілл, Алонсо, Аспілікуета, Матіч (Фабрегас, 67), Мозес (Вілліан, 72), Педро (Батшуайі, 87), Канте, Азар, Дієго Коста.

Попередження: Вествуд, 69, Давид Луїз, 75, Лоутон, 77, Бартон, 88, Сеск Фабрегас, 89

Чинний чемпіон Англії Лестер програв вже п'ятий матч Прем'єр-ліги поспіль. На цей раз команда Клаудіо Раньєрі поступилася на виїзді Суонсі з рахунком 0:2.

Зазначимо, що у 2017 році в Прем'єр-лізі Лестер ще не забивав. Тривалість цієї невдалої серії становить вже понад 10 годин.

Суонсі - Лестер 2:0

Голи: Моусон, 36, Ольссон, 45+2

Нагадаємо, напередодні Ліверпуль перервав свою невдалу серію у Прем'єр-лізі, на своєму полі впевнено перегравши Тоттенхем.